Infolinka : +420 608 117 626

Beauty akademie
5.0
Based on 38 reviews
powered by Facebook
Ali Kuštová
Ali Kuštová
2021-07-20T19:46:22+0000
Profesionální a na vysoké úrovni, moc doporučuji a děkuji.
Mariya Danylo
Mariya Danylo
2021-07-16T07:17:18+0000
Studovala jsem kosmetiku 💃🏻, bylo to úžasné , skvělý tým ,výborní učitele 🌺🌺🌺 Proste 10/10 🔥 Děkuji 🙌🏻❤️
Anastassiya Krayushkina
Anastassiya Krayushkina
2021-07-14T13:50:49+0000
Velme dobra organizaci, kvalifikovaný team, funkční kosmetika s viditelným výsledky, perfektní znalosti po kurzech
Michaela Moravcová
Michaela Moravcová
2021-06-21T15:35:33+0000
Dnes jsem úspěšně absolvovala Rekvalifikační Kurz Kosmetička v Hradci Králové a všem vřele doporučuji. Skvělý přístup... lektorek, úžasná parta kolegyněk milý a přátelský kolektiv. Určitě se tu naučíte vše potřebné i něco navíc. Rozhodně navštívím i další kurzy 😊🌺read more
Petra Pacovska
Petra Pacovska
2021-06-18T20:53:46+0000
Moc děkuji všem lektorkám Beauty akademie za vše co mě naučili a všem holkám z kurzu za to, že jsme byli skvělá parta.... Sice jsem se bála profesní zkoušky, ale zkoušející mi moc svým přístupem pomohla. Určitě se ráda vrátím na další kurzy. Kosmetický kurz v Beauty akademii určitě nebyl poslední:-)read more
Вероника Храброва
Вероника Храброва
2021-06-18T18:09:41+0000
Přihlásila jsem se na rekvalifikační kurz kosmetičky, už první hodinu mi některé věcmi přišli zvláštní, kurz nám... začínal v pondělí a informaci zaslali v sobotu odpoledne (nikdo nemohl se připravit). Po 4té návštěvě výuky jsem byla opravdu nespokojený s výukou a učivem, + mají nepravdivé informace na svých stránkách -> napsala jsem reklamaci, že chci kurz ukončit a vrátit peníze - bylo mi řečeno, že já jsem porušila obchodní podmínky a oni kurz ruší, ale musím jim zaplatit kurz, protože porušení je z mé strany...Bohužel mají zákaz pořizování jakýchkoliv náhražek, takže zde nemám co přidat. Lepší je si koupit hotový certifikát kosmetičky, než se učit nepravdivým údajů!read more
Táňa Pečeňová
Táňa Pečeňová
2021-05-25T19:18:10+0000
Beauty akademii určitě můžu doporučit všemi deseti. Absolvovala jsem zde rekvalifikační kurz na kosmetičku a kurz na... lash lifting & botox řas. Lektorky vždy úžasné, naučí, vysvětlí, každá předá své know-how. Lektorka Míša je teda úplně boží 🌷 určitě to nebyly mé poslední kurzy v Beauty akademii. Rozhodně tuhle akademii doporučuji, nebudete litovat a vždy se na kurz budete těšit.read more

MESMERIE – specializované semináře ONLINE

Cena od

1.500 Kč

Účastníků v kurzu

4

MESMERIE – PUISSANCE DE LA BEAUTÉ

Profesionální kosmetická péče se stále více přibližuje estetické zdravotní péči. Požadavky klientek se výrazně zvyšují a důraz je kladen na okamžité i dlouhotrvající výsledky, anti-aging a prevenci vzniku problémů pleti. MESMERIE přináší řešení pro salony, které chtějí nabídnout funkční výkonné kosmetické ošetření s okamžitými a dlouhotrvajícími výsledky.

Koncept MESMERIE přináší unikátní „kosmetickou chirurgii“ bez jehel, tzv. funkční kosmetiku s okamžitými a dlouhotrvajícími účinky. Profesionální kosmetika Mesmerie umožňuje účinně propojit klasickou kosmetickou péči s přístrojovými ošetření pro zajištění maximálních benefitů pro klientku. Koncept je doporučen pro laserová centra, dermatologické ordinace, estetické kliniky a kosmetické salony.

Přípravky pro moderní kosmetickou péči MESMERIE obsahují aktivní ingredience, které přinášejí výsledky na úrovni estetické péče. Produkty MESMERIE jsou tzv. mostem mezi kosmetickou péčí a farmaceutickou péčí o pleť. Kosmetika MESMERIE je díky tomu nazývána „kosmetickou chirurgií“.

Produkty italské značky MESMERIE jsou určeny pro estetickou profesionální péči za použití profesionálních přístrojů. Obsahují molekulární cyclopeptidy, kyseliny hyaluronovou třetí generace, extra celulární matrixovou ochranu se silným anti oxidačním efektem, liposomální kolagen, fiflow BB61, stabilizovaný vitamín C a řasu Chlorella vulgraris.

Speciální produkty jsou určeny pro profesionální péči s elektroporačními přístroji, ultrazvukovými přístroji, frekvenčními přístroji, oxy a dalšími profesionálními přístroji. 

Chcete se seznámit s touto inovativní italskou značkou, která využívá nejúčinnější složky ve svých technologiích? Funkční kosmetika je trend budoucnosti a právě mezi funkční kosmetiku se inovativní značka Mesmerie řadí. Podívejte se s námi na výsledky profesionálních ošetření.

Koncept profesionální dermální kosmetiky je založen na několika úrovňovém systému vzdělání. Všechny semináře jsou určeny výhradně pro profesionály a pro odběratele profesionálních produktů jsou ZDARMA.

ZÁKLADNÍ SEMINÁŘ – prezenční PRAHA + BRNO + HRADEC KRÁLOVÉ

  • úvodní seminář, který probíhá prezenčně, kde se můžete se všemi produkty a celkovou filosofií značky seznámit, získáte skripta, produktovou knihu. A navíc získáte dárek v hodnotě 500 Kč.
  • Doba trvání školení: přibližně 4 hodiny – teoretická a praktická část
  • Školitel: Ing. Monika Dvořáková
  • Cena:500 Kč – záloha bude odečtena od první objednávky. Zálohu neplatí účastníci online školení.
  • PŘIHLÁŠKU A TERMÍNY ZÁKLADNÍCH SEMINÁŘŮ NALEZNETE NA https://beautyakademie.cz/kurz/mesmerie-dermalni-kosmetika-pro-pristrojova-osetreni/

ODBORNÉ SEMINÁŘE – ONLINE – termíny naleznete zde na konci stránky

  • Všechny online semináře jsou určeny výhradně pro profesionály v oboru estetika a kosmetika. Pro odběratele kosmetiky MESMERIE jsou ZDARMA. Pro ostatní účastníky je cena semináře 1.500 Kč.
  • Doba trvání školení: přibližně 60 – 90 minut online přes aplikaci ZOOM
  • Školitel: Ing. Monika Dvořáková
  • Cena: 1.500 Kč/SEMINÁŘ – pro odběratele kosmetiky MESMERIE nebo STELLA jsou semináře ZDARMA
  • Rozvrh termínů ONLINE odborných specializovaných seminářů naleznete v sekci specializované semináře MESMERIE.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 1 – ONLINE – OXYFY ME 72

Kyslíkové ošetření pro dlouhotrvající hydrataci a intenzivní výživu v klasické a  přístrojové kosmetické péči.  Přípravné, penetrační a stimulační techniky. Funkce kyslíku v  profesionálních a domácích produktech.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 2 – ONLINE – HYALURON MESOLIFT

Mezoporační ošetření bez jehel. Intenzivní klasická a přístrojová péče pro antiaging,  vyplnění vrásek, stimulaci kolagenových vláken a intenzivní liftingové techniky. Funkce aktivních látek používaných v liftingových ošetřeních.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 3 – ONLINE – HYDRAFACIAL OXYGEN SMART JET WITH RETINOL LIKE

Hydrafacial přístrojové techniky pro stimulaci, penetraci a hloubkovou výživu, kombinace s dalšími profesionálními přístroji pro hloubkovou hydrataci a penetraci. Retinoly a substituční aktivní látky v profesionálním kosmetickém ošetření.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 4 – ONLINE – IN CONTROL BALANCE

Aktivní postupy v profesionálním ošetření pro problematickou pleť. Příčiny a možnosti řešení problematické pleti. Aktivní produkty Mesmerie v kombinaci s plazmou, ozonizérem, ultrazvukovými technologiemi.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 5 – ONLINE – PAPAYA ENZYMATIC

Profesionální ošetření s ovocnými kyselinami pro hloubkovou regeneraci. Aktivní enzymatické složky. Kombinace s dalšími aktivními látkami. Unikátní koncept okamžitého projasnění.

ODBORNÝ SEMINÁŘ 6 – ONLINE – SUPERSTAR

Liftingové ošetření pro ochablou pleť a intenzivní vyplnění vrásek. Aktivní látky v liftingových ošetřeních. Nejúčinnější kombinace přístrojových ošetření pro hloubkový lifting a vypnutí ochablé pleti.

Máte další dotazy ke spolupráci s kosmetikou MESMERIE? Neváhejte nás kontaktovat na tel. 608 117 626.

Specializované ONLINE odborné semináře

24.9.2021 od 14 hod. - HYALURON MESOLIFT

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se

5.10.2021 od 14 hod. - HYDRAFACIAL OXYGEN

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se

20.10.2021 od 14 hod. - IN CONTROL BALANCE

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se

4.11.2021 od 14 hod. - PAPAYA ENZYMATIC

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se

19.11.2021 od 14 hod. - SUPERSTAR

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se

10.12.2021 od 14 hod.OXYFY ME

ONLINE

1.500 Kč (pro odběratele zdarma)

Přihlásit se