Líčení pro kosmetičky – profesionální líčení v kosmetickém salonu
Cena od
3.900 Kč
Účastníků v kurzu
6
Specializovaný kurz pro profesionální kosmetičky, kteří se chtějí zdokonalit v technikách líčení ( kurz není určen pro laiky, je možno se přihlásit pouze s kosmetickým vzděláním).
Líčení je jedním z nejsložitějších odvětví v profesionální kosmetické péči. Některé z Vás si vybrali cestu vizážistiky a zdokonalují se zejména v tomto oboru. Mnoho kosmetiček se věnuje ale hlavně kosmetickým ošetřením pleti a líčení má jako doplňkovou službu, tak aby svým klientkám mohly poskytnout kompletní služby.
Kurz je určený pro všechny zájemce s dokončeným kosmetickým vzděláním a absoloventky rekvalifikačních kurzů, které potřebují vypilovat svoji techniku, nejsou si jisti v postupech a chtějí svým klientkám nabídnout služby líčení v perfektní kvalitě.
Tento kurz je určen pro ty z Vás, kteří se chtějí naučit základní techniky a umět správně nalíčit klientku. Budete pracovat s profesionální vizážistickou značkou Stage a profesionálními produkty.
Co Vás v kurzu naučíme?
- jaké základní vybavení a nástroje si pořídit
- make-up neboli pleťový podklad, určení odstínu pleti
- použití kamufláže, korektorů a kdy tuto techniku použít
- pudry, fixace, make-up
- úprava obočí a jeho korekce vhodným produktem
- oční linky (druhy a jejich rychlá aplikace v běžném používání)
- líčení očí dle tvaru oka a jaké stínování je pro daný tvar vhodný (denní, večerní, svatební a kouřové)
- korekce rtů a nosu
- možnosti konturování obličeje (jednoduché, těžší), tvářenky
- vytvoření bezchybné, zdravě vypadající pleti
A navíc:
- získáte přehled o vhodném materiálu pro začátečníky, abyste zbytečně neutrácely za drahé produkty, které nevyužitjete
- budete si jista v make-upech vhodných ihned po kosmetickém ošetření a jeho možném vrstvení
- naučíte se zjednodušený, ale viditelný dobrý make-up pro každodenní fungování
- naučíte se vychytávky, jak se zdokonalovat a kde má smysl šetřit na produktech
- proč nezačínat pracovat hned s velmi drahou kosmetikou
A to vše ve srozumitelné formě.
Jsme držitelem Akreditace pro pracovní činnost Vizážiska a získali jsme autorizaci pro udělování profesní kvalifikace Vizážistka (69-035-M). V případě Vašeho zájmu můžete po úspěšném absolovování tohoto kurzu složit profesní zkoušku Vizážistka a tím získat úplnou profesní kvalifikaci v oboru Kosmetické služby.
PRO KOHO JE KURZ URČEN:
- pro kosmetičky, které chtějí nabídnout svým klientkám kvalitní a komplexní služby
- na druhý den kurzu je nezbytné mít zajištěnou modelku
Co na kurzu získáte:
- profesionálně zpracovaná skripta
- certifikát (s možností složení profesní zkoušky Vizážistka)
- tipy a triky od profesionální vizážistky
- poradenství po kurzu
DOBA KONÁNÍ KURZU:
2 dny 9:00 – 16:00 hod
Lektorka kurzu: Bc. Lucie Hofrichterová, vizážistka a majitelka úspěšné firmy Koordinace svateb
2 denní kurz pro profesionály
18.3. + 19.3.2021 9:00 - 16:00 hod | Hradec Králové | 3.900 Kč | Přihlásit se |
27.5. + 28.5.2021 9:00 - 16:00 hod | Hradec Králové | 3.900 Kč | Přihlásit se |